O FIRMIE

Nasza firma powstała w 2015 roku ale nasi pracownicy to wykształceni profesjonaliści z  26 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej.  Firma oferuje wykonywanie mebli w płytach laminowanych,  płytach 3d,  okleinach naturalnych i modyfikowanych malowanych na mat lub połysk,  HPL,  drewnie  oraz mebli lakierowanych  na kolor lakierami poliuretanowymi w macie i w połysku.

Ponadto oferujemy meble na indywidualny wymiar i kształt :kuchenne, łazienkowe, różnego typu szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi, garderoby, specjalistyczne meble biurowe, sklepowe, wystawowe, do aptek i salonów jubilerskich oraz dla klientów indywidualnych.
Każdy mebel  cechuje wytrzymałość, ponieważ dbamy o profesjonalizm wykonania oraz o wysoką jakość materiałów z jakich wykonany  jest każdy zamówiony u nas produkt. Współpracujemy z projektantami i architektami wnętrz, którzy otwarci są na wszelkie Państwa sugestie dotyczące projektu mebli. Służymy pomocą przy wyborze urządzeń do zabudowy, uwzględniając ich stylistykę i funkcjonalność, a także przy doborze wymiarów dających możliwość całkowitego wykorzystania dostępnej przestrzeni.
Wykonujemy również meble: nietypowe, gięte, z katalogu lub ze zdjęcia dopasowane wymiarowo również według indywidualnego projektu klienta, z wykorzystaniem każdej wolnej przestrzeni.